Menu

Afrafansjoza kontra adipocyty

Blog właściwie wcale nie o odchudzaniu

Nudny wpis,książki, kosmetyki

afrafansjoza

Nie gram w gry. Przy diecie nie mam czasu. Kupiłam nowe pozycje, a nie mam kiedy ich ograć. A może zwyczajnie mi się nie chce. Od dłuższego czasu mam ochotę na „Don't starve”(co za ironia z tą dietą) ale jakoś nie umiem się zabrać. Nawet nie ruszyłam świeżych instalacji jeszcze, oprócz „Life is Strange”. Ta gra mnie jakoś smuci. Czuję się jakbym znowu była w liceum. Tyle rzeczy teraz bym zrobiła inaczej...

Ale dość. Powiem co mnie teraz wciągnęło, prócz diety którą stosuje skrupulatnie, no prawie, hehe ale są efekty i jestem zadowolona póki co.
Kryminalny Cykl o Lipowie Katarzyny Puzyńskiej! Zaczęłam w sumie z dupy, bo koleżanka (swoją drogą pisarka, która się marnuje, bo jeszcze nigdzie nie wysłała swoich powieści) poleciła na FB „Utopce” tejże autorki, tyle, że jest to książka ze środka cyklu. Czytałam ją kilka dni, początkowo zachwycona, ale koniec jakiś zdechły, jakby go pisała na odczepne. No ale zainteresował mnie los bohaterów, mimo tej końcówki byle jakiej, no i urzekła mnie postać Klementyny Kopp. Dokupiłam kolejne części. Z książek z początku cyklu zrezygnowałam, wzięłam tylko wszystkie po „Utopcach”. W dwa dni przeczytałam „Łaskuna” i „Dom Czwarty”! Dziś w nocy zacznę „Czarne Narcyzy” :D Ale w związku z tym,że każda kolejna jest lepsza, to nie wiem czy brać początek. Sprawa do przemyślenia.
Termin u neurologa dopiero za miesiąc. Ale ma dostać wyniki rezonansu pocztą, więc jak się okaże,że umieram to pewnie zadzwonią.
Mam też za sobą pierwsze użycie „Hair Jazz”, który śmierdzi jak środek przeciw komarom. Włosy są super błyszczące, ale pachną jakby były świeżo po farbowaniu. Nie przeszkadza mi to, jeśli zestaw zadziała. Wpis poświęcony „Hair Jazz” pojawi się kiedy zaobserwuję jakieś efekty, więc pewnie za jakieś 2 miesiące.

© Afrafansjoza kontra adipocyty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci